Manipulační sklad
 

Na katastrálním území obce Hůry u Českých Budějovic provozujeme sklad dřeva. Tento manipulační sklad slouží k nákupu surového dříví a jeho dalšímu zpracování na hotové sortimenty dřeva – pro pořez na stavební dříví, pro další prodej do firem, které se zabývají finálním zpracováním dřeva na suroviny pro papírenský, truhlářský aj. průmysl. Dřevo vykupuji ve formě sortimentu „surový kmen“ – a to v jakémkoliv stavu - tj. zdravé, napadené houbovými chorobami, křivé.

Provádíme bez omezení výkup dřeva napadeného kůrovci - slabá i silná hmota. Z tohoto manipulačního skladu prodávám palivové dřevo – včetně dopravy k zákazníkovi. Cena palivového dřeva je dle dohody, začíná na 400,- Kč/1 PRM .

Naše firma provádí výkup hotových sortimentů dřeva, odkup lesa i s pozemkem. Provozujeme manipulační sklad na manipulaci surového dříví – od slabé hmoty po silné dřevo v surovém stavu. Provádíme prodej hotových sortimentů dřeva, prodej palivového dřeva.

- nákup kulatiny, surových kmenů, ostatních sortimentů dřeva
- manipulace dřeva na vlastním manipulačním skladu
- prodej rovnaných sortimentů dřeva – vláknina, výřezy, dřevovina
- prodej palivového dřeva – nařezané, naštípané, v délkách 1 m nebo kratší (50 cm, 40 cm, 33 cm, 25 cm, zbytky z manipulace